صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

تقدیر از فعالان هفته سلامت97

به گزارش روابط عمومی در مراسمی از فعالان هفته سلامت 97 با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین  در محل اردوگاه تفریحی رفاهی شهدای شور قلعه تقدیر شد.
دکتر اسحق ایلدرآبادی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در این مراسم ضمن تقدیر از همه ی همکاران در بخش های مختلف دانشکده برای مشارکت فعال در برنامه های هفته سلامت گفت : یکی از اهداف مهم این هفته فرهنگ سازی در جهت بالا بردن مشارکت عمومی در ورزش های همگانی است که این مهم با برگزاری برنامه های ورزشی خانوادگی همچون پیاده روی عمومی در شهرستان اسفراین محقق شد.   
دکتر نادرنیک پرست معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین نیز از مشارکت قابل توجه سایر معاونتها در انجام برنامه های این هفته  تشکر کرد و گفت : برای رسیدن به اهداف دانشکده مشارکت همگانی همه ی همکاران در بخش های مختلف الزامی است.
گفتنی است در حاشیه این مراسم کارگاه آموزشی قلب به مناسبت هفته قلب با حضور کاردانان، کارشناسان و جمعی از همکاران معاونت های بهداشتی  و درمان  برگزار شد و شرکت کنندگان با هدف  فرهنگ سازی درباره ی تاثیر ورزش در سلامت قلب ، مسیر اردوگاه شهدای شور قلعه  تا جاده اصلی را به طول 3 کیلومتر پیمودند.

 


١١:١٢ - 1397/07/10    /    شماره : ٤٤٦٣    /    تعداد نمایش : ٥٤خروج