صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

مرکز خدمات جامع سلامت شهید منتظری پذیرای بیمه شدگان روستایی

به گزارش وبدا، معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفت گو با خبرنگار وبدا گفت : مرکز خدمات جامع سلامت شهید منتظری((معین )) واقع در کوچه درمانگاه خیریه اسفراین  پذیرای بیمه شدگان روستایی است. 

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین افزود :  طبق دستورالعمل پزشک خانواده بیمارانی که دارای دفترچه خدمات درمانی روستایی هستند و در محدوده ی جغرافیایی سکونت دارند که مرکز خدمات درمانی در آنجا فاقد پزشک و یا پزشک بدون بیتوته است می توانند به مرکز خدمات جامع سلامت شهید منتظری واقع در کوچه درمانگاه خیریه برای دریافت خدمات درمانی مراجعه کنند.

دکتر نادر نیک پرست با بیان اینکه بیمارستان امام خمینی(ره) اسفراین نیز  از ساعت 9 شب تا 7:30 صبح  بیماران سرپایی دارای بیمه روستایی را ویزیت می کند گفت :  طبق قانون بیمه شدگان روستایی اگر بیمار سرپایی در غیر این ساعات به بیمارستان مراجعه کند ویزیت آن به صورت آزاد محاسبه می شود.

وی افزود : روستاییان محترمی هم که با وجود پزشک در مرکز درمانی منطقه خود  به مرکز معین مراجعه می کنند باید ویزیت پزشک را به صورت آزاد پرداخت کنند.

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین با اشاره به اینکه هر روز صبح از طریق ستاد دانشکده لیست پزشکان حاضر و غایب در مراکز درمانی  روستایی  به مرکز معین اطلاع داده می شود افزود :  مردم نیز از طریق چراغ راهنمایی نصب شده در مرکز معین می توانند این اسامی را مشاهده کنند.

 


١٥:٠٠ - 1397/07/04    /    شماره : ٤٤٤٩    /    تعداد نمایش : ٤٥خروج