صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

دانشکده علوم پزشکی اسفراین در تحقق استانداردهای اعتباربخشی موفق بوده است.

به گزارش روابط عمومی، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفتگو با خبرنگار وبدا گفت : در ارزیابی بیرونی اعتبار بخشی موسسه ای، دانشکده علوم پزشکی اسفراین در تحقق استانداردهای اعتباربخشی موفق بوده است.
دکتر اسحق ایلدرآبادی با بیان اینکه صبح امروز ارزیابان بیرونی اعتباربخشی موسسه ای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در دانشکده علوم پزشکی اسفراین، تمامی بخش های مختلف این دانشکده را از نظر استانداردهای اعتباربخشی ارزیابی کردند افزود: تجهیزات به روز آزمایشگاه پژوهشی، ایمنی آزمایشگاه مرکز بهداشت، ساخت پروژه در حال احداث آموزشی و بازسازی ساختمان اساتید و همدلی بین کارکنان، اساتید و مدیران از جمله مواردی بود که ارزیابان به عنوان نقاط قوت دانشکده عنوان کردند.
وی گفت: دکتر مهدی پور از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، دکتر عبدانی پور از دانشگاه علوم پزشکی زنجان، خانم دکتر روزبهانی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و خانم دکتر اقبالی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعضای این تیم 4 نفره ارزیابی بودند.
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین با اشاره به اینکه تحقق استاندارهای اعتبار بخشی همواره در دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور انجام می شود گفت : دریافت این استاندارد ها در ارتقا رتبه ی دانشکده بسیار تاثیر گذار است.
دکتر اسحق ایلدرآبادی ابراز امیدواری کرد با تلاش و همدلی همکاران در بخش های مختلف دانشکده همواره بتوان در مسیر رشد و توسعه ی سلامت شهرستان گام برداشت .


١٣:٠٩ - 1397/06/19    /    شماره : ٤٣٧٨    /    تعداد نمایش : ٥٦خروج